Међународни – Традиционални – Наградни ликовни и литерарни конкурс

10941387_1027751970572357_2451956720147396737_n

Поводом Дана заљубљених и Светог Трифуна (14. фебруар), Атеље-галерија МАКY из Крушевца у сарадњи са Техничком школом Крушевац, Културним центром Крушевац,Милтимедијалним удружењем Цар Константин и Удружењем песника Србије – ПоезијаСРБ расписује 7. медјународно ликовно – литерарни конкурс на тему:

ЉУБАВ И ВИНО – ВЕЧИТА ИНСПИРАЦИЈА

На конкурсу су у ликовном изразу заступљене све врсте уметничког изражавања, а у писаном облику прозни састави и поезија на српском језику. Право учећа имају ученици средњих школа и студенти из земље и иностранства. Позивају се сви заинтересовани да узму учешће у конкурсу и пошаљу своје радове до понедељка, 9 фебруара 2015. године.

Радови се могу предати лично, поштом или емаилом у зависности од самог рада.

Литерални радови се могу слати и е-маилом, у Wорд формату на адресу љубав@поезија.рс

Промоција радова, када ће бити подељне и награде, биће одржана, 14.фебруара у 18 часова у Белој сали Културног центра Крушевац.

Адресе за слање радова:

Техничка школа Крушевац, Чеховљева бр. 1, 37000 Крушевац или

Галерија “АРТМАКY”, Дринчићева бр. 3, 37 000 Крушевац,

артмакy@артмакy.нет

Радови морају да садрже податке о аутору и о школи или факултету.