Обавештење – Пријемни испит за образовни профил Техничар дизајна графике

Поштовани ученици,

Обавештавамо Вас да полагање пријемног испита за образовни профил Техничар дизајна графике почиње 12.06.2020. год. у петак у 8 часова ујутру са предметом цртање. Сви кандидати ће истовремено полагати. Дакле, полаже се сва три дана у првој смени.  Испред школе ћете бити у 7.30 часова када ћете и ући у школу и бити распоређени по учионицама.

Напомена да сем темпера боја не смете користити друге бојице. Због чега Вам још једном шаљемо упутство ради подсећања. Оно што не пише у упутству је да са собом можете понети флашицу воде. Списак ученика је на вратима улаза школе.

У прилогу Вам достављамо Календар пријемних испита и Упутство о полагању пријемног испита школе ликовне области.

Календар пријемних испита: Линк

Упутство о полагању пријемног испита: Линк

Срећно!!!