Републичко такмичење геодетских и грађевинских школа Републике Србије

Политехничка школа „Милутин Миланковић“ остварила је и ове године изванредне резултате на Републичком такмичењу грађевинских школа у Суботици одржаног 14. 5. 2016. године.

Из предмета Примена рачунара у грађевинарству Милош Попадић, ментор Драган Настић освојио је прво место.

Друго место из предмета Бетон освојила је Миљана Милосављевић, ментор Јовица Синадиновић. Миљана похађа образовни профил Грађевински техничар за нискоградњу.

Треће место освојила је Милица Минић, ментори Владица Аранђеловић и Љиљана Игњатовић из предмета Грађевинске конструкције.

У области практичног рада образовног профила керамичар друго место освојио је Урош Симоновић, док је трећи био Марко Николић. Ментори керамичара су Саша Стојановић и Милован Николић.

Свим ученицима и њиховим менторима честитамо.